لندینگ پیج

با توجه به نوع اتفاقات روز دنیا شرکت فراکاو لندینگ پیجی مخصوص ان طراحی نموده و در آن مختص نوع برند شما آن لندینگ پیج پایه گذاری می گردد. که این بخش کمک شایانی به بهتر دیده شدن برند شما می کند که به صورت منحصر به فرد برای برند شما برنامه ریزی می گردد.

بازاریابی محتوا

مشتریان بیشتر از گذشته به دنبال اطلاعات مفید هستند و نسبت به گذشته بسیار باهوش شده اند لذا محتوای کاربردی را دوست دارند و آن را در اینترنت جستجو می کنند. کارشناسان فراکاو می دانند که محتوای جذاب از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده و پخش می شودو همچنین کاربران نظرات همدیگر را درباره محصول با هم درمیان می گذارندپس می توان از این فرصت استفاده کرد و با تخصصی کا فراکاو در این زمینه دارد محتوای مفید تولید نمود تا مشتریان برند از آن استفاده نمایند

ایمیل مارکتینگ

فراکاو میداند مادامیکه شما در رابطه با کارتان با مردم در تماس باشید در واقع کارتان را ارائه می دهید و این همان بازاریابی می باشد. بازاریابی با ایمیل شامل همه شکل های بازاریابی که به ایمیل مرتبط هستند می شود آن ایمیل می تواند یک نامه فروش، یک روزنامه، یک پیام پشتیبانی یا حتی یک سؤال باشد.

مهندیس هوشمند فراکاو با در نظر گرفتن ایمیل مارکتینگ در بخش اجرای کمپین های خود به هرچه بهتر دیده شدن برند شما کمک می کنند .

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه ها اجتماعی یکی از ابزار عناصر 21 گانه بازاریابی اینترنتی است که امروزه در تدوین برنامه بازاریابی بسیاری از شرکت های پیشرو جایگاه اثربخشی دارد. این ابزار فقط به ایجاد یک پیج و ارائه مطالب بدون هدف و برنامه در آن ختم نمی شود . بازاریابی شبکه های اجتماعی می تواند در کنار سایر تکنیک های بازاریابی اینترنتی مانند ایمیل مارکتینگ ، تبلیغات اینترنتی ، بازاریابی محتوا ، طراحی وب سایت ، تبلیغات کلیکی و … یکی از گزینه های جذب بازدید کننده به سایت شده و درنتیجه تاثیر مستقیمی بر سئو سایت و بهینه سازی سایت خواهد گذاشت. بر اساس آمارها 97% جست‌وجوهای کاربران در شبکه‌های اجتماعی به کسب‌وکارها و فروشگاه‌های آنلاین مربوط می‌شود. همچنین 65 % مدیران ارشد شرکت‌ها اعلام کرده اند که از ابزارهای مخصوص رسانه‌های اجتماعی برای فهم هرچه بهتر بازار استفاده می‌کند .

ارســـــــال درخـــــواست

اگر از فراکاو سوالی دارید و یا میخواهید سفارش کار بدهید که موفق نشده اید به صورت تلفنی تماس بگیرید از این سامانه استفاده کنید و به صورت اینترنتی پاسخ سوال خود را دریافت نمایید.