تلویزیون

موسسه فراکاو به لحاظ داشتن تجارب چندین ساله در حوزه تلویزین توانایی ارائه تمامی سبک های تبلیغات را در قالب تیزر، رپورتاژ، فیلم صنعتی، آرم آگهی، زیرنویس، فیلم کوتاه و…. دارد. تلویزیون به علت برخورداری از ویژگی هایی همچون صدا، تصویر و حرکت به عنوان یک رسانه تبلیغاتی بسیار پرقدرت و خلاق در نظر گرفته می شود.

تبلیغات باید جاذبه های منطقی، احساسی و یا تلفیقی از هردو را داشته باشد که در تبلیغات تلویزیونی این شرایط به طرق مختلف فراهم می شود. تبلیغات تلویزیونی به فراخور نوع کالا یا خدمت و مخاطب انتخاب و اجرا می شود به همین سبب سبک های بسیار متفاوتی دارد.مهمترین بخش در این میان سنجش میزان اثربخشی هر یک از این روش هاست که موسسه فراکاو با برخورداری از متخصصین در این حوزه و با داشتن دانش کافی همواره عملکرد تبلیغات خود را به صورت هرچه تاثیر گذار تر ارائه می دهد

وب سایت

یکی از خدمات اصلی شرکت فراکاو طراحی و پیاده سازی وب سایت و وب اپلیکیشن برای کسب و کارهای مختلف است. که با توجه به محصول و برند شما فراکاو شروع طراحی و پیاده سازی وب سایت مورد نیاز شما می کند

روزنامه و مجلات

موسسه فراکاو با در نظر داشتن به چند اصل مهم در مورد روزنامه ها از قبیل : پوشش گسترده، انعطاف پذیری، نتایج سریع، قیمت معقول، عینی و ملموس بودن و اینکه روزنامه ها معمولا تیراژ بالایی دارند و به راحتی در دسترس هستند و اینکه بسیاری از مردم و همچنین صاحبان کسب و کار به طور روزانه آن را می خوانند. می داند که با اجرای کمپین در روزنامه به راحتی می تواند به مشتریان دسترسی پیدا کند. لذا موسسه فراکاو کمپین های خود را در این فضا هم گسترده است. قدرت روزنامه ها را در جذب مشتری دست کم نگیرید !!!

ارســـــــال درخـــــواست

اگر از فراکاو سوالی دارید و یا میخواهید سفارش کار بدهید که موفق نشده اید به صورت تلفنی تماس بگیرید از این سامانه استفاده کنید و به صورت اینترنتی پاسخ سوال خود را دریافت نمایید.