وب سایت و وب اپلیکیشن

سهولت دسترسی به اینترنت و جستجو در آن این امکان را به کاربران می‌دهد تا با ضریب احتمال بسیار بالاتری بتوانند با سازمان شما آشنا شوند.  فرآیند طراحی و پیاده‌سازی یک وب سایت نسبتاً بزرگ برای یک مشتری شامل مراحل زیادی می‌شود. این مساله معمولاً موضوعی زمان‌بر و نیازمند فکر و همکاری دوطرفه است
وب اپلیکیشن یک نرم افزار کاربردی است که پس از بررسی و تجزیه تحلیل یک مجموعه و مشخص کردن دقیق نقش ها، عملکردها، عمل گرها و روال ها برای آن مجموعه طراحی میشود و قابل ارائه در شبکه داخلی و اینترنت می باشد

موبایل اپلیکیشن

تیم فراکاو فعالیت خود را در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای موبایل بر روی بسترهای مختلف شروع نموده و آماده طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای موبایل برای کسب و کار شما است.ما در این زمینه از متخصصین مجرب و باسابقه در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای موبایل بهره می بریم.
سرویس های ما در این زمینه شامل :

  • آماده سازی بستر ارتباطی بین نرم افزار اصلی و نرم افزار موبایل
  • طراحی و پیاده سازی واسط کاربری نرم افزار موبایل
  • پیاده سازی نرم افزار به همراه تست و پشتیبانی از آن می باشد

SEO & SEM

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو به معنای مجموعه اقداماتی است که موجب می شود یک وب سایت در صفحه ی نتایج جستجوی موتورهای جستجو مانند گوگل یا بینگ جایگاه بالاتری داشته باشد . کارشناسان فراکاو با داشتن دانش تخصصی در این خصوص به هرچه بهتر دیده شدن سایت شما کمک می کنند.

ارســـــــال درخـــــواست

اگر از فراکاو سوالی دارید و یا میخواهید سفارش کار بدهید که موفق نشده اید به صورت تلفنی تماس بگیرید از این سامانه استفاده کنید و به صورت اینترنتی پاسخ سوال خود را دریافت نمایید.