کمپین 360 درجه

کمپین، مجموعه فعالیت‌های هدفمندی است که قبلاً با دقت مهندسی شده و در راستای موضوع و هدف مشخصی اقدام می کند

کمپین 360 درجه برنامه ای جامع و همه جانبه برای فتح ذهن و قلب مخاطبان است
یک کمپین 360 درجه روشی جامع برای تبلیغ می باشد که تمام جوانب آن را در بر می‌گیرد و به نوعی می‌شود آن را کامل ترین نوع معرفی یک کالا ، خدمات یا یک برند دانست و برنامه‌ای است که از منظر محتوای پیام، حامل همه جنبه‌های برند یعنی استراتژیک (Strategic)، مفهومی (Conceptual)، تصویری (Visual) و کلامی (Verbal) باشد.
کمپین 360 درجه یک کمپین جامع می‌باشدکه همه زمان‌های حال، آینده و گذشته برند را در نظر می‌گیرد.
فراکاو به پشتوانه جایگاه ارزنده‌ای که در زمینه رسانه و همچنین تجارب بسیاری در زمینه رسانه داری دارد در برگزاری کمپین های تبلیغاتی بزرگ و موثر؛ تبلیغات رسانه‌ای به خصوص در رسانه ملی، تبلیغات دیجیتالی، تبلیغات محتوایی، تبلیغات در شبکه های اجتماعی یکی از معدود موسساتی است در ایران که توان برگزاری کمپین های 360 درجه را دارد
کمپین 360درجه توصیه می شود به:
بسیاری از کسب و کارها و برندهایی که نگاهی جامع و کل نگر به برند خود به عنوان یک سیستم دارند ترجیح می‌دهند سکان هدایت و راهبری ارشد این پروژه را نیز به یک نفر بسپارند و می‌خواهند بصورت یکپارچه وارد فرایند جامع برندینگ شوند.

اگر تمایل به دریافت این سرویس را دارید همین حالا درخواست خود را ارسال کنید!

کمپین رسانه

فراکاو به پشتوانه جایگاه ارزنده ای که در زمینه رسانه دارد می‌تواند در کمپین‌های رسانه‌ای با استفاده از ابزارهای تلويزيون و مطبوعات مخاطب و مشتری را به شكل فراگير و ماندگار تحت تأثير، آموزش و يا تبليغ قرار دهد. در این کمپین‌ها تلويزيون مي‌توان از طريق ساخت تيزرهای تبليغي مناسب در اوقات خاص وهنگام پخش برنامه‌ها و فيلم‌هاي حساس، كيفيت و توصيف محصول توليدي يا خدماتي را تبليغ و يا آموزش داد. استفاده از مطبوعات در انواع روزنامه هاي كثير الانتشار، مجلات هفتگي، ماهانه، فصلنامه عمومي يا تخصصي زمينه بسيار مساعدي براي تبليغ انواع كالا يا خدمات مي‌باشد.

کمپین دیجیتال

موسسه فراکاو با دردست داشتن ابزارهای مانند «طراحی و توسعه سایت» «موبایل وب» «موبایل اپلیکیشن» «بازاریابی محتوایی» «سئو» «شبکه‌های اجتماعی» «ایمیل مارکتینگ» «کمپین دیجیتال» «بازاریابی ویروسی» «برنامه‌ریزی و خرید رسانه تبلیغاتی دیجیتال» «ریپورتاژ آگهی».دیجیتال، شبکه‌های اجتماعی توانایی برگزاری کمپین هایی در فضای دیجیتال را دارد و با توجه به داشتن تجارب ارزشمند در این زمینه ها همه‌ی این راه‌کار‌ها را می‌تواندبا بهترین کیفیت و همگام با فنّاوری‌های روز دنیادریافت کنید.

لندینگ پیج

صفحاتی از وب سایت که کاربران با کلیک بر روی بنرهای تبلیغاتی وارد انها می شود . اهمیت این صفحات به قدری است که در صورت طراحی و ایجاد یک صفحه مناسب و با اصول روانشناسی میتواند مشتریان زیادی را جذب خود نماید. با توجه به نوع اتفاقات روز دنیا شرکت فراکاو لندینگ پیجی مخصوص ان طراحی نموده و در آن مختص نوع برند شما آن لندینگ پیج پایه گذاری می گردد. که این بخش کمک شایانی به بهتر دیده شدن برند شما می کند که به صورت منحصر به فرد برای برند شما برنامه ریزی می گردد.

تولید محتوا

مشتریان بیشتر از گذشته به دنبال اطلاعات مفید هستند و نسبت به گذشته بسیار باهوش شده اند لذا محتوای کاربردی را دوست دارند و آن را در اینترنت جستجو می کنند. کارشناسان فراکاو می دانند که محتوای جذاب از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده و پخش می شودو همچنین کاربران نظرات همدیگر را درباره محصول با هم درمیان می گذارندپس می توان از این فرصت استفاده کرد و با تخصصی کا فراکاو در این زمینه دارد محتوای مفید تولید نمود تا مشتریان برند از آن استفاده نمایند.

ایمیل مارکتینگ

فراکاو میداند مادامیکه شما در رابطه با کارتان با مردم در تماس باشید در واقع کارتان را ارائه می دهید و این همان بازاریابی می باشد. بازاریابی با ایمیل شامل همه شکل های بازاریابی که به ایمیل مرتبط هستند می شود آن ایمیل می تواند یک نامه فروش، یک روزنامه، یک پیام پشتیبانی یا حتی یک سؤال باشد. مهندیس هوشمند فراکاو با در نظر گرفتن ایمیل مارکتینگ در بخش اجرای کمپین های خود به هرچه بهتر دیده شدن برند شما کمک می کنند .

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه ها اجتماعی یکی از ابزار عناصر 21 گانه بازاریابی اینترنتی است که امروزه در تدوین برنامه بازاریابی بسیاری از شرکت های پیشرو جایگاه اثربخشی دارد. این ابزار فقط به ایجاد یک پیج و ارائه مطالب بدون هدف و برنامه در آن ختم نمی شود . بازاریابی شبکه های اجتماعی می تواند در کنار سایر تکنیک های بازاریابی اینترنتی مانند ایمیل مارکتینگ ، تبلیغات اینترنتی ، بازاریابی محتوا ، طراحی وب سایت،تبلیغات کلیکی و… یکی از گزینه های جذب بازدید کننده به سایت شده و درنتیجه تاثیر مستقیمی بر سئو سایت و بهینه سازی سایت خواهد گذاشت. بر اساس آمارها 97% جست‌وجوهای کاربران در شبکه‌های اجتماعی به کسب‌وکارها و فروشگاه‌های آنلاین مربوط می‌شود. همچنین 65 % مدیران ارشد شرکت‌ها اعلام کرده اند که از ابزارهای مخصوص رسانه‌های اجتماعی برای فهم هرچه بهتر بازار استفاده می‌کند .

همین حالا درخواست خود را ارسال کنید!

کمپین شبکه های اجتماعی


ما در عصری زندگی می کنیم که از انواع تبلیغات و پیام ها اشباع شده است.


حجم تبلیغات هر سال نزدیک به دو برابر افزایش می یابد اما ذهن انسان ها همان ظرفیت پذیرش قبلی را دارد. سوشال مدیا مارکتینگ بر پایه مشارکت دو طرفه بنا شده است, برنامه های سوشیال مارکتینگ بیشتر بر ایجاد محتوا استوار است که باید به اشتراک گذاشته شود ,اصل مهمی که جایش در سایر تبلیغات خالیست با توجه به گسترش چشم‌گیر کاربران شبکه‌های اجتماعی در سال‌های اخیر و وجود چند میلیون کاربر ایرانی در این شبکه‌ها، فرصت خوبی برای صاحبان کسب و کار و برندها بوجود آمده تا در آنها محصولات خود را تبلیغ کنند و از آخرین نیازها و دغدغه‌های مشتریان خود با خبر شوند.

شبکه های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی این امکان را می‌دهند که جدیدترین محصولات خود را به چند میلیون کاربر نشان دهید، با آنها در ارتباط باشید و نظراتشان را در رابطه با محصولات خود بپرسید. همچنین با توجه به فضای اجتماعی این محیط، محصولات محبوب خیلی زود در بین کاربران پخش می‌شود و بعد از مدتی کاربران "وفادار" به برند خواهیم داشت که خود پتانسیل تبلیغات پنهان برای برند را خواهند داشت

اینفوگرافی و محتوای گرافیکی

در اینفوگرافی و محتوای گرافیکی ، بنرهای گیف با حجم کم، بارگذاری سریع، امکان نمایش در تمام مرورگرها و با داشتن جلوه ها و طرح های زیبا باعث می شود تا شما در کمترین زمان، محصولات، خدمات و رویدادهای خود را به اطلاع مخاطبانتان برسانید… اینفوگرافیک یا به اصطلاح داده نمایی شما میتوانید اطلاعات خود را که شکل نوشتاری آن ممکن است تبدیل به یک مقاله بلند بالا شود را به سادگی و در کوتاهترین زمان بصورت دیداری در اختیار کاربرانتان قرار دهید تا آن را بخاطر بسپارند

طراحی استیکر

استیکرها تصاویری عمدتا با موضوع طنز هستند که در مسنجر های آنلاین مثل تلگرام ، وایبر ، لاین و .... بین کاربران دست به دست میشوند . نقطه قوت استیکرها نسبت به سایر مطالب ( ویدیو ، انیمیشن ) حجم بسیارکم و استفاده مداوم و روزمره کاربران در چت های شخصی و گروهیشان است . تیم طراحان ما توسط یک مدیر هنری خوش ذوق و با سلیقه ( سید سعید موسوی ) رهبری میشود . نمونه کارهای موفق و استیکرهای هوشمندانه تیم ما در فواصل مختلف و مناسب های خاص مثل کمپین : بین خطوط رانندگی میکنم ، توانسته است استیکرهایی تولید کند که با استقبال فوق العاده از سوی کاربران مواجه شده است

ویدئو های تبلیغاتی و انیمیشن

بدون شك تنها يك عكاس تجاري حرفهاي ميتواند با نگاه ريزبين و خلاقيت قوي خود از طريق تصوير پيام مورد نظر يك شركت را به مخاطب منتقل كند. استفاده از شيوههاي خلاقانه در معرفي يك نشان تجاري و محصولات آن باعث جلب توجه هرچه بيشتر افراد ميشود.

طراحی کاریکاتور

با توجه به فضا و رنج سنی کاربران شبکه های اجتماعی و محبوبیت محتوای طنز در بین آنها کاریکتور یکی از بهترین روش های پیام رسانی در قالب تصویر و هنر طنزآمیز است . باتوجه به تصویر محور بودن اکثر شبکه های اجتماعی محتوای گرافیکی بخش بزرگی از محتوای تولیدی یک صفحه را تشکیل میدهد . از این رو تولید محتوایی فاخر و با کیفیت بالا زمینه ساز حضور حداکثری و فعالانه کاربران خواهد شد

عکاسی اختصاصی

بنرهای گیف با حجم کم، بارگذاری سریع، امکان نمایش در تمام مرورگرها و با جلوه ها و طرح های زیبا تا شما در کمترین زمان، محصولات، خدمات و رویدادهای خود را به اطلاع مخاطبانتان برسانید… اینفوگرافیک یا به اصطلاح داده نمایی شما میتوانید اطلاعات خود را که شکل نوشتاری آن ممکن است تبدیل به یک مقاله بلند بالا شود را به سادگی و در کوتاهترین زمان بصورت دیداری در اختیار کاربرانتان قرار دهید تا آن را بخاطر بسپارند

برگزاری کمپین و مسابقه

کمپین ها و مسابقه ها یکی از عوامل تاثیر گذار در شبکه های اجتماعی است طراحی یک مسابقه و هشتگ خاص برای آن به همراه برگزاری و تبلیغات هدفمند یکی از تخصص های ماست ما با اجرای مسابقه های بزرگی همچون مسابقه منشن برای شرکت اویلا مسابقه عکاسی ویژه برای ورزش سه و مسابقه ویدیویی برای شرکت هواپیمایی سفرمی رزومه قابل توجه ای در این زمینه از خود باقی گذاشته ایم

ارســـال درخــــواست

اگر از فراکاو سوالی دارید و یا میخواهید سفارش کار بدهید که موفق نشده اید به صورت تلفنی تماس بگیرید از این سامانه استفاده کنید و به صورت اینترنتی پاسخ سوال خود را دریافت نمایید.