با ورزش سه همگام شوید!

رسانه "ورزش سه" ششمین سال فعالیت خود را پشت سر می‌گذارد. در این مدت با ارائه سرویس‌های مختلف و ارتباط تنگاتنگ با مخاطبان، خود را به عنوان نامی بزرگ در بازار دیجیتال ایران مطرح کرده است. در ورزش سه مجموعه ای از خبرنگاران و فعالان با تجربه و کارآمد حوزه ورزشی گرد هم آمده اند تا بهترین و تازه ترین اخبار را به دست شما برسانند این وبسایت خدماتی مثل خبررسانی و نمایش ویدئوها را در کوتاه ترین زمان ممکن تولید و در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین با داشتن سرویس های ویژه و منحصر به فرد همواره مورد توجه کاربران خود قرار داشته است. بنابر یافته‌های آلکسا که مرجع اصلی رده‌بندی وب‌سایت‌ها در جلب تخمین میزان بیننده و اقبال وبسایت ها محسوب می‌شود، ورزش سه به سلطه چند ساله سایت یاهو به رتبه دوم رده‌بندی ایران پایان داد و به جای این سایت و موتور جستجوی بزرگ جهانی در رده دوم پربیننده‌ترین وب‌سایت‌های این منطقه جهان قرار گرفت. یاهو که به همراه گوگل از جایگاهی دست نیافتنی در رده بندی وبسایت ها برخوردار بود چندی در ابتدای سال 95 این سلطه را به یک رقیب ایرانی واگذار کرد. اتفاقی که برای کاربران صنعت روبه رشد دیجیتال در ایران خوشایند است و یک افتخار ملی به حساب می آید. ورزش سه پیش از این به عنوان پربیننده‌ترین وب‌سایت فارسی زبان شناخته می‌شد وپایین تر از گوگل و یاهو در رده سوم قرار داشت. ورزش سه در حال حاضر به جز بینندگان میلیونی روزانه سایت خود در ایران و سایر کشورها، میلیون‌ها مخاطب در دو عرصه دیگر رسانه‌ای دارد. 1.3m فالوور در اینستاگرام و نزدیک به 8هزار دنبال‌کننده در کانال تلگرام. آن چه در این بین مهم است، این است که به عنوان مثال در اینستاگرام کاربران افراد را فالو می کنند و کمتر برندی این موفقیت را داشته. در عین حال اقبال تلگرامی ورزش سه، با در نظر داشتن اینکه تولید محتوا در این کانال کاملا منطبق بر اصول رسانه ای و بدون استفاده از جذابیتهای کاذب است، مایه خرسندی و غرور ماست. این سایت همواره در حال پیشرفت در تمامی بخش‌های فنی و محتوایی است، می توانید با ارسال پیشنهادات خود مارا همراهی کنید .

نتایج زنده
بودن سایت VOD
تولید محتوا
بازیهای آنلاین
خدمات این سایت شامل "اخبار خارجی به صورت ترجمه اختصاصی"، "اخبار فوتبال ایران"، "نتایج زنده"، "سرویس ویدئو"، "جدول" و "صفحات اختصاصی لیگ‌ها و باشگاه‌ها" است

داغ ترین و تازه ترین اخبار روز ورزشی

تازه ترین و داغ ترین اخبار ورزشی را در اینجا میتوانید دنبال کنید منبعی معتبر برای اخبار ورزشی

نتایج زنده

نتایج لحظه به لحظه بازیهای فوتبال دنیا را می توانید با جزئیات کامل (کارت زرد ، خطا، گلهای زده و...)

جام حذفی

یکی از مهمترین و پرطرفدارترین بخش در ورزش سه نتایج و اخبار جام حذفی است که همه آن را دنبال میکنند و ما اون را فراموش نکردیم .

جداول لیگ های مختلف

جدول تمامی لیگهای مختلف از جمله اروپا، آسیا،آمریکا، آفریقا و... در ورزش هست و از تمامی نتایج موتونید با خبر بشید

ویدیوهای داغ

داغ ترین و تازه ترین اتفاقات فوتبالی را میتونید در اینجا به صورت ویدیوی دنبال کنید.

پیشخوان مطبوعات داخلی و خارجی

همه روزه پیشخوان مطبوعات داخلی و خارجی ما به روز میشه و از اطلاعات و اخبار درج شده در مطبوعات باخبر بشید.

با ورزش سه همگام شوید!