رسانه های دیجیتال

با توجه به ویژگیهای رسانه های دیجیتال در سرعت و وسعت دامنه انتشار، بستر نشر آسان (اینترنت/ تکثیر استمپری/...)، تنوع و حجم بالای محتوا (نرم افزارهای چند رسانه ای ) ، جذابیت و تعاملی بودن محصولات (بازیهای رایانه ای /اجتماعات مجازی/ ...)، بدون مرز بودن ارتباطات ، کم هزینه بودن تولید و دسترسی ، طیف وسیع و متنوع مخاطبین موسسه فراکاو نیز با در نظر گرفتن تمامی این نکات و به پشتوانه کارشناسان و متخصصین خود نسبت به کلیه قواعد بازی در رسانه های دیجیتال آگاهی داشته و کلیه خدمات را متناسب با هدف و ماهیت برند تعریف و ارائه می کند تا موجبات رضایت و آسودگی خاطر مشتریان خود را فراهم آورد.

اگر تمایل به دریافت این سرویس را دارید همین حالا درخواست خود را ارسال کنید!

سایت ورزش سه

رسانه "ورزش سه" ششمین سال فعالیت خود را پشت سر می‌گذارد. در این مدت با ارائه سرویس‌های مختلف و ارتباط تنگاتنگ با مخاطبان، خود را به عنوان نامی بزرگ در بازار دیجیتال ایران مطرح کرده است. این وبسایت با ارائه خدماتی مثل خبررسانی و نمایش ویدئوها در کوتاه ترین زمان ممکن و ایجاد سرویس های ویژه و منحصر به فرد همواره مورد توجه کاربران خود قرار داشته است . بنابر یافته‌های آلکسا که مرجع اصلی رده‌بندی وب‌سایت‌ها در جلب تخمین میزان بیننده و اقبال وبسایت ها محسوب می‌شود، ورزش سه به سلطه چند ساله سایت یاهو به رتبه دوم رده‌بندی ایران پایان داد و به جای این سایت و موتور جستجوی بزرگ جهانی در رده دوم پربیننده‌ترین وب‌سایت‌های این منطقه جهان قرار گرفت. یاهو که به همراه گوگل از جایگاهی دست نیافتنی در رده بندی وبسایت ها برخوردار بود چندی در ابتدای سال 95 این سلطه را به یک رقیب ایرانی واگذار کرد . اتفاقی که برای کاربران صنعت روبه رشد دیجیتال در ایران خوشایند است و یک افتخار ملی به حساب می آید . ورزش سه پیش از این به عنوان پربیننده‌ترین وب‌سایت فارسی زبان شناخته می‌شد وپایین تر از گوگل و یاهو در رده سوم قرار داشت. ورزش سه در حال حاضر به جز بینندگان میلیونی روزانه سایت خود در ایران و سایر کشورها، میلیون‌ها مخاطب در دو عرصه دیگر رسانه‌ای دارد. 800 هزار فالوور در اینستاگرام و نزدیک به 500هزار دنبال‌کننده در کانال تلگرام. آن چه در این بین مهم است ، این است که به عنوان مثال در اینستاگرام کاربران افراد را فالو می کنند و کمتر برندی این موفقیت را داشته . در عین حال اقبال تلگرامی ورزش سه ، با در نظر داشتن اینکه تولید محتوا در این کانال کاملا منطبق بر اصول رسانه ای و بدون استفاده از جذابیتهای کاذب است ، مایه خرسندی و غرور ماست.

رسانه دیجیتال ورزش سه

سایت تماشا

با توجه به علاقه روز افزون کاربران ایرانی به سایت های اجتماعی فارسی زبان،فراکاو بر آن شد تا با تکیه بر تجربیات موفق خود که به مدد صدها هزار کاربر ایرانی در سایت های ديگر فراهم آمده است، سایت تماشا را راه اندازی نماید. هدف از برپایی این سایت پاسخگویی به نیاز اشتراک گذاری ویدئو کاربران ایرانی در محیطی سالم می باشد.

رسانه دیجیتال تماشا

سایت تازه یاب

موتور جستجویی است که آخرین مطالب وب سایت های فارسی زبان را رصد میکند و تازه ترین مطالب آنها را به سادگی در اختیار شما قرار میدهد و بجای اینکه دهها سایت را برای اطلاع از موضوع مورد نظرتان بررسی و دنبال کنید کافی است با ما باشید. این سایت وابسته به هیچ نهاد و ارگان دولتی نیست و توسط تیمی جوان از متخصصان و برنامه نویسان داخلی طراحی و نگهداری میشود.

رسانه دیجیتال تازه یاب

ارســـال درخــــواست

اگر از فراکاو سوالی دارید و یا میخواهید سفارش کار بدهید که موفق نشده اید به صورت تلفنی تماس بگیرید از این سامانه استفاده کنید و به صورت اینترنتی پاسخ سوال خود را دریافت نمایید.