سایت ویدیویی تماشا

سایت ویدیویی تماشا

یکی از موفق ترین سرویس هایی که توسط فراکاو ارائه شده است سرویس به اشتراک گزاری ویدئویی تماشا (tamasha.com) می باشد.
سایت تماشا بستری مناسب برای اشتراک گذاری ویدئو و تولید محتوای ویدئویی توسط کاربران است. در این بستر کاربران توانایی بارگزاری محتوای ویدئویی را خواهند داشت که به صورت عمومی قابل دسترس خواهد بود. امکان دسترسی به این بستر از طریق شبکه جهانی اینترنت و همچنین از طریق تلفنهای همراه هوشمند، در حال حاضر امکان پذیر می باشد.
تماشا ابزارها و بستری مناسب را برای انتشار ویدیو ها برای کاربران خود در اختیار آنها قرار داده است تا کاربران با اعتماد بیشتر به اشتراک گزاری ویدیوهای خود بپردازند.

کاربران با انگیزه های متفاوت از قبیل مشاهده و دانلود ویدئوها برای اهداف آموزشی، سرگرمی و خبری، خریداری مجموعه های آموزشی، ایجاد صفحه و کانال شخصی از این سامانه استفاده و یا بعضا اقدام به ارزش آفرینی میکنند. امکانات و ویژگی های متنوعی که در تماشا در نظر گرفته شده آن را به بستری مناسب و قابل اعتماد برای سازمانها و موسسات تبدیل نموده است در واقع تماشا یک پلتفرم یکپارچه اشتراک گذاری ویدئو با نسخه های مختلف وب و وب اپلیکیشنهای تلفنهمراه است و از جمله ویژگیهای بارز این سامانه، امکان تعامل و به اشتراک گذاری نظرات پیرامون محتواهای عنوان شده میباشد.

تماشا محصولی از موسسه رسانه گستر دیجیتال فراکاو (زیر مجموعه ای از هولدینگ فراکاو) می باشد.

ارسال دیدگاه